Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Bora mbulon Skënderajn, Jashari: Kemi bërë përgatitjet e duhura për mirëmbajtjen e rrugëve

Kosova ka filluar të mbulohet nga bora.

Kryetari i Komunës së Skënderajt, Bekim Jashari ka publikuar disa foto të shkrepura si si duket Skënderaj në mbërmje me borë, të shkrepura nga fotografët tonë Mergim Murtezaj dhe Sefer Aliçkaj.

Poashtu ka thënë se, drejtoria e shërbimeve publike ka bërë të gjitha përgatitjet e duhura për mirëmbajtjen e rrugëve në sezonin e dimrit në komunën tonë.

Postimi në Facebook:

Të dashur miq,

Ju uroj një mbrëmje të bukur me disa fotografi të sheshit tonë “Adem Jashari” pas rënies së borës së parë në qytetin tonë, të shkrepura nga fotografët tonë Mergim Murtezaj dhe Sefer Aliçkaj.

Drejtoria e shërbimeve publike ka bërë të gjitha përgatitjet e duhura për mirëmbajtjen e rrugëve në sezonin e dimrit në komunën tonë.

Nder e respekt për secilin nga ju për besimin dhe përkrahjen e dhënë!

Postime të ngjashme

Lista Serbe akuzon Trajkoviq: Po mbron vetëm interesat e Kurtit dhe njerëzve rreth tij

T E

Burri i Albulena Haxhiut i jep “goditjen” e fundit Fatmir Limajt: Mëso nga theqafja që ta dhanë…

T E

Vizita e Lajçak, javën e ardhshme në Ballkan për bisedimet Kosovë-Serbi

T E

Sekuestrohen dy armë zjarri në Prishtinë

T E

Gjeloshaj: Në Tuz mbretëron një ditë e qetë – të gjithë që dje ishin arrestuar, janë liruar

T E

Kurti në takim me ambasadorin britanik: Qeveria e re do të konsolidohet shpejt

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...