Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Bora rëndon komunikacionin në vend

Shkup, 13 shkurt – Ndërmarja Publike “Rrugët e Maqedonisë” njofton se për shkak të reshjeve të borës dhe temperaturave të ulëta, që nga ora 10:00 është vendosur ndalesë për qarkullim të automjeteve të rënda në aksin rrugorë Gostivar-Kërçovë, përmes Strazhës. Ndalesë që nga ora 07:00 është vendosur edhe për rrugën Mavrovë-Dibër.

Postime të ngjashme

Biznesmenë nga Koçani dhe Berova me interes për masën “Diversifikimi i fermave dhe zhvillimi i bizneseve të vogla”

Z H

Republika Çeke do të dhurojë vaksina për Maqedoninë e Veriut

Z H

Qeveria do të mbajë mbledhjen e rregullt të 92-të dhe tre mbledhje tematike

Z H

Vazhdon debati i përgjithshëm për ribalancin e plotësuar të Buxhetit

Z H

Moti sot në RMV

Z H

Seanca të tre komisioneve kuvendore

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...