Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Boshkovski deri te Mickoski: Merr guxim dhe dil në debat televiziv me mua

Zhurnal Ads

Shkup, 28 tetor, zhurnal.mk – Lube Boshkovski e ftoi në duel televiziv liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski pasi që mbrëmë nga partia e akuzuan se edhe Boshkovski është pjesë e këshilltarëve të kryeministrit Zaev për investime të huaja, por pa rezultate, transmeton Zhurnal.

“Hristijan Mickoski, këto ditë po dëgjojë se duke u mshefur prapa personave tjerë ma ke përmend emrin në pres. Do të përgjigjem më vonë sepse mbrëm në Zagreb kam pasur takim me investitorë potencial dhe sot jam në Grac me investitorë të mundshëm në ndërtimtari dhe infrastrukturë. Gjithë këtë e bëjë me harxhime të mia, sepse poga është e pamjaftueshme për një udhëtim jashtë vendit, por kjo nuk më pengon të punojë për të mirën e mëmëdheut. Ti merr inkurajim dhe dil ne debat me mua”, ka shkruar Boshkovski.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Geer: Është interes i përbashkët që konferenca ndërqeveritare me RMV-në të caktohet sa më shpejtë

E.E.

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet pa ndërprerje

T E

Matura shtetërore nga 29 maji deri më 14 qershor, lëndë të reja informatika dhe gjeografia

Z H

Besimi: Do të monitorojmë realizimin e shpenzimeve kapitale

T E

Filipçe: Qytetarët vetë duhet të jenë të vetëdijshëm se nuk duhet të grumbullohen

E.E.

Historiani bullgar Pavlov: Ka pakicë bullgare në Maqedoni

B M
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...