Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Bosnia dhe Herzegovina, lamtumira e fundit për tetë adoleshentët

Një ditë zie në Bosnjë dhe Hercegovinë. Priten detajet e vdekjeve të tetë adoleshentëve që vdiqën në natën e Vitit të Ri.

Sipas informacioneve të para, të rinj të moshës 19-vjeçar në një shtëpi vikendi në Posushje si pasoj e një gjeneratori të gazit kanë mbetur pa frymë.

Në atë mbrëmje ishte edhe një djalë i nëntë që i shpëtoi tragjedisë, duke lënë shtëpinë disa orë pas mesnatës.

Trupat e të vdekurve u gjetën nga miqtë e shtëpisë fqinje.

Postime të ngjashme

Republika Çeke: Kina ka miratuar kërkesën për ofrimin e vaksinave COVID-19

R Zh

Vizita historike në Irak, Papa Françesku dhe kleriku shiit diskutojnë sigurinë e të krishterëve

T E

Aksident i rëndë me autobus në Poloni, gjashtë të vdekur

S.B.

Një i vdekur në protestat në Senegal kundër arrestimit të liderit opozitar

T E

A janë prekur më fort nga koronavirusi emigrantët në Gjermani?

T E

Moldavia bëhet vendi i parë evropian që merr vaksinat Covid-19 sipas skemës COVAX

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...