Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Braçe publikon pamjet e rralla: Sa keq! Këtë keni humbur

Zv.kryeministri Erion Braçe ka publikuar pamjet e mrekullueshme nga Divjaka. Më konkretisht nga laguna e Karavastasë ku në pamje duken dhjetëra pelikanë.

“Nuk ishin sot ne #Divjake? Sa keq! Shiheni! Kete humbet!”, shkrua Braçe në Instagram.

Postime të ngjashme

“Shqipëria, shtëpia që fiton”/ Nga ekonomia tek integrimi, zbardhet pakti i koalicionit që firmosi Basha dhe Kryemadhi

S.B.

Shqipëria merr notë pozitive për integrimin, Rama kërkon vaksinën! Zbardhet takimi i kryeministrit me zyrtarët e BE në Bruksel

S.B.

Burri shpërthen në të qara para Infektivit: Kam nënën prej pesë ditësh brenda, s’di a ka vdekur apo është gjallë

T E

Mbërrijnë “surprizë” në Rinas 15.210 doza vaksinash Pfizer

T E

Aksident i frikshëm në Korçë, golfi bëhet copë, 4 të plagosur

T E

20 viktima dhe 764 raste të reja në Shqipëri

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...