Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brad Pitt është ndarë nga modelja gjermane, Nicole Poturalski

Zhurnal Ads

Brad Pitt dhe modelja gjermane, Nicole Poturalski, janë ndarë, sipas një njoftimi nga revista Page Six.

Çifti, të cilët filluan takimet në gusht, thuhet se kanë përfunduar lidhjen pas disa muajve, siç raporton një burim pranë tyre.

“Asgjë nuk ishte serioze dhe ndarja tanimë ka ndodhur”, ka thënë burimi.

Page Six ndërkohë raportoi se dyshja filluan takimet në muajin gusht, derisa u fotografuan në një paraqitje të tyre së bashku në Francë.

Të njëjtit besohet se u takuan për herë të parë në një lokal në Gjermani të quajtur, Borchard, i cili raportohet se menaxhohet nga ish-burri i Nicole, Roland Mary.

Derisa Pitt është baba i gjashtë fëmijëve me ish-gruan Angelina Jolie, Maddox, Pax, Zahara, Shiloh dhe binjakët Knox dhe Vivienne, Poturalski është nënë e vetëm një djali shtatëvjeçar, Emil.

Brad është aktualisht në shtëpinë e tij në Los Angeles dhe ditë më parë deklaroi hapur përkrahjen e tij për Joe Biden.

Ylli i Hollywoodit në tjetrën anë po vazhdon çështjen me Angelina për gjashtë fëmijët, ndërsa kjo e fundit dëshiron që 50/50 të jenë detyrat e tyre.

https://www.instagram.com/p/CEc9k9HJrdA/?utm_source=ig_web_copy_link

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Buta sjell këngën e re “Policinë”

S.B.

Janë bashkë, por jetojnë të ndarë, çfarë po ndodhë mes Kim Kardashian dhe Kanye West?

T E

Fifi: Jam e dashuruar, por nuk jam në lidhje dashurie

S.B.

Dua Lipa pyetet për lidhjen që ka me Bebe Rexha dhe Action Bronson: Jemi shqiptarë

S.B.

Chrissy Teigen bën tatuazh për të kujtuar foshnjën që humbi

S.B.

Ngjitet në oxhakun 450 metra të lartë, britaniku 19-vjeç filmoi çdo veprim për ta dokumentuar “aventurën”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...