Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bradley Cooper dhe Irina Shayk kalojnë kohë së bashku për vajzën e tyre Lean

Bradley Cooper dhe Irina Shayk dukeshin si shokë të mirë pasi kaluan një pasdite së bashku me vajzën e tyre tre vjeçare, Lea, në New York.

Aktori dhe modelja të cilët ishin në lidhje për katër vjet derisa në vitin 2019 u ndanë, dukeshin si një familje e vërtetë duke kaluar kohë së bashku për tu kthyer më pas në shtëpinë e Cooper në Manhatan, shkruan DM.

Derisa po kalonte kohë me të dy prindërit së bashku, e vogla Lea dukej më e lumtur se asnjëherë më parë me buzëqeshje të vazhdueshme në fytyrë.

Dy të famshmit, Bradley dhe Irina u kujdesën që të respektonin masat anti-Covid duke mbajtur maska gjatë gjithë kohës sa qëndruan së bashku.

Postime të ngjashme

Brenda super shtëpisë së aktores së njohur amerikane

T E

Dhurata Dora shijon pushimet në Maldive, merr vëmendje me një fotografi të publikuar pa makijazh

S.B.

Pse është e rëndësishme të mos humbasësh Trajtimin Klasik Kozmetik??!!

S.B.

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

S.B.

Jolie shet pikturën e Churchillit për shtatë milionë funte

S.B.

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...