Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bradley Cooper dhe Irina Shayk shihen nën shoqërinë e njëri-tjetrit për shkak të vajzës

Modelja e njohur, Bella Hadid, është ndër më të njohurat anembanë botës.

Ajo për vite me radhë ka treguar sukses në profesionin e saj, duke u bërë figura kryesore e shumë revistave prestigjioze, shkruan The Sun.

Së fundmi ajo ka bashkëpunuar me ‘V Magazine’, derisa për paraqitjen e radhës Bella ka zgjedhur të vijë shumë më ndryshe.

Tërë trupi i saj ishte i lyer me një material ngjyrë hiri, kurse makijazhi në fytyrën e saj ishte tejet unik.

Flokët kësaj radhe i kishte të shkurtra, duke bërë që ajo mos të njihet nga mijëra mbështetësit e bukuroshes.

Por, çka mori më shumë vëmendje ishin pozat topless, ndërsa për shkak të modestisë ajo kishte mbajtur duart tek gjoksi.

Hadid ndër të tjera është akuzuar se është në përdorim të lëndëve narkotike, pasi edhe ishte shkëputur një kohë nga rrjetet sociale.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...