Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Braziliani kapet me drogë në Aeroportin e Shkupit

Një brazilian është kapur me drogë në Aeroportin e Shkupit, informoi MPB.

Në datën 11.02.2021 në orën 22.00 në Kalimin kufitar “Aeroporti Ndërkombëtar Shkup”, gjatë kontrollit të bagazhit të F.K.D.S.(43) nga Brazili, është gjetur materje pluhur e paketuar në kuti dhe qese. Ai është arrestuar për procedim të mëtutjeshëm, thonë nga MPB.

Postime të ngjashme

Po bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

D V

Qytetari e lajmëron Policinë për vjedhje, por më pas i zbulohet një rast tjetër

D V

Aksident në Reçic të Madhe dy persona me lëndime të rënda (Foto)

D V

Theret me thikë një 27-vjeçar në Maqedoni

D V

Aksident në Kërçovë, lëndohet një person

D V

Aksident në Vallandovë, humb jetën një person

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...