Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Brenda 24 orëve, 837 gjoba për mosmbajtje të maskës

Zhurnal Ads

Shkup, 1 nentor – Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, për mbajtjen e maskës janë shqiptuar 837 gjoba.

Ministria për Punë të Brendshme në vazhdimësi iu bën apel qytetarëve që të respektojnë masat dhe protokollet e Qeverisë që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Zaev sot do të bisedojë me kancelaren Merkel

E.E.

VMRO-DPMNE: Mashtruesi Zaev premtoi dhe gënjeu se do të jep dorëheqje nëse nuk ka datë për negociata

E.E.

MPB: Kujdes kur të bleni vetura, janë përhapur mashtrues

Z H

Dimitrov: Historianët duhet të zgjidhin problemin për Goce Dellcev

T E

DASH: Kontesti mes Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut të zgjidhet jashtë procesit integrues

T E

S’ka vendim për mjeken që mbylli dermatologjinë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...