Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brenda apartamentit luksoz të Ryva Kajtazit

Ajo është prej vitesh e pranishme në estradën shqiptare dhe njëra prej këngëtareve më të admiruara.

Bëhet fjalë për Ryva Kajtazin, e cila tashmë ka ndërtuar një karrierë të bujshme profesionale.

Krahas me këtë, krijuesja e hitit “Hajde zemër” momentalisht po shijon një jetë të lumtur personale meqenëse është bërë nënë e dy fëmijëve.

Në një material nga Prive, është zbuluar edhe apartamenti i ri artistes së njohur, në të cilin është zhvendosur para një viti.

Ryva së bashku me bashkëshortin e saj, Fidanin, jetojnë në një apartament në qendër të Prishtinës që njëherësh duket të jetë shumë luksoz.

Ai është i kuruar në detaje dhe përfshin ngjyrat bardh e zi dhe ato origjinale të drurit. Këngëtarja posedon një ambient mbi 120 metra katrorë me dyer të veçanta në lartësi jashtë çdo standardi.

Në këtë përfshihen po ashtu dy banjo, një kuzhinë e madhe me tryezë, sallon dhe katër dhoma gjumi.

Për më shumë, ua sjellim disa pamje më poshtë:

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...