Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brenda hotelit ku Rita Ora po izolohet – Artistja do të paguajë 500 dollarë natën për penthouse në Australi

Ajo sapo ka mbërritur në Sidney të Australisë, pasi do të jetë pjesë e audicionit për talent “The Voice”.

Është ajo artistja e njohur, Rita Ora, e cila tashmë do të duhet të izolohet për 14 ditë, për shkak të rregullave antiCOVID, shkruan Daily Mail.

Rita ka marrë një hotel me pesë yje, për të cilin do të paguajë 500 dollarë për një natë, që gjithsej do t’i kushtojë shtatë mijë euro për dy javë.

30-vjeçarja do të duhet të qëndrojë në ‘penthouse’, kurse pas kësaj periudhe do të jetë në gjendje të vazhdojë agjendën e saj.

Vendi shihet të jetë tejet luksoz, me enterier të ndërtuar dhe material kryesisht që i përkojnë ngjyrave të hapura.

Udhëtimi I saj në anën tjetër është konsideruar si ‘egoist’, pasi Ora theu rregullat antiCOVID në Londër.

Kjo përmes një organizimi për festën e ditëlindjes së 30-të, teksa grumbulloi shoqërinë në një lokal.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...