Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Brenda këtij dollapi fshihet një dhomë sekrete e dekoruar me drita – “një vend përrallor modern”

Një grua ka krijuar një dhomë të fshehtë brenda dollapit të saj – dhe njerëzit po e krahasojnë imagjinatën me filmin Narnia.

Sipas The Mirror, përcjell Telegrafi, gruaja, e njohur si @jaylie.holte në TikTok, postoi një video duke e hapur dollapin e veshjeve që mbretëron në dhomën e saj.

Por derisa mënjanon rrobat e varura në shtizën vertikale, ajo ekspozon një derë të fshehtë që të çon në një dhomë sekrete.

Para kësaj, gjendet një tunel i shkurtër që të shpie me kuriozitet drejt një dhome të zbukuruar me një tepihë rozë, drita zanash dhe bimë artificiale.

Dhoma përmban një TV të madh me ekran të sheshtë, një krevat dhe një tryezë të vogël kafeje, duke e bërë atë dhomë përrallore moderne.

Postime të ngjashme

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...