Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brenda rezidencës 5.9 milionë dollarëshe që Ellie Goulding tenton ta shes

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur, Ellie Goulding, ka vendosur që të shes njërën prej pronave të saj në Londër.

Fjala vjen për rezidencën e saj, vlera e të cilës arrin deri 5.95 milionë dollarë, shkruan The Sun.

Shtëpia posedon gjithsej pesë dhoma gjumi të dekoruara, kuzhinë dhe pjesën e tavolinës së ngrënies të ndarë.

Në fotografi mund të vërehet se shumica e enterierit është e dizajnuar me ngjyrë gri, përfshirë edhe të bardhën.

Pjesa e jashtme është e ndërtuar me blloka me ngjyrë kafe, teksa vihen në pah edhe dritaret e gjata.

Krijuesja e hitit “The Brightest Blue” gjatë këtij viti kaloi më shumë kohë në shtëpinë në Oxford, ndërsa kjo në Londër është e pashfrytëzueshme për të.

The Sun po ashtu raporton se artistja merr rreth dy milionë dollarë në vit, kurse po fiton më shumë me reklama se sa me muzikë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Bella Hadid shfaqet plot shik, ndërsa shihet rrugës për t’iu nënshtruar testit për COVID-19

admin

Machina Gun Kelly do të zëvendësohet me Taylor Kitsch në filmin “Wash Me In The River”

admin

Emily Ratajkowski hap arkivat, ndan imazhin nga fëmijëria

S.B.

Golg AG me këngë për historinë e masakrës së Reçakut: Dhimbjet e vuajtjet tona do të mbeten e kurrë nuk do të treten

admin

Sara Hoxha ndan me fansat eksperiencën nga hedhja me parashutë

S.B.

Vajza e Jenner në ditën e parë të shkollës me çantë 12 mijë dollarëshe

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...