Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brenda rezidencës 6.75 milionë dollarë në Montevito, ku u Ariana Grande u martua me Dalton Gomez

Ariana Grande së bashku me Dalton Gomez kanë vendosur që të kurorëzojnë dashurinë me martesë.

27-vjeçarja ka lënë të shokuar fansat, pasi askush deri më tani nuk e ka pritur një martesë mes dyshes, shkruan Daily Mail.

Mediat ndërkombëtare deri më tani kanë raportuar për çiftin, duke përmendur se janë martuar me një ceremoni private.

Ndërkohë janë sjell edhe pamje nga vendi i organizimit, që ishte mbajtur në një rezidencë, vlera e së cilës arrin 6.75 milionë dollarë.

E njëjta është e tipit të viteve të ’70, derisa afër saj është edhe shtëpia e prezantueses së njohur, Ellen DeGeneres.

Ani pse vendi më parë ka qenë në rinovim, ende ka efektive palestrën dhe vendin për tre makina.

Vlen të theksohet se Ariana dhe Dalton bënë lidhjen publike në vitin 2020, përmes një klipi të këngës së artistes.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...