Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brenda super shtëpisë së aktores së njohur amerikane

Aktorja e njohur amerikane, Lena Dunham është duke e shitur shtëpinë e saj në Los Angeles që është 102 vjet e vjetër.

Kjo shtëpia ka histori të gjatë të Hollywoodit. Aktorja e bleu në vitin 2015, por tash do ta shesë.Lena Dunham house for sale

Çmimi i kësaj super shtëpie është 2.8 milionë dollarë. Kjo shtëpi ka një enterier fantastik për brenda. E ngjyrosur me të bardhë si brenda po ashtu edhe jashtë, kjo shtëpi ka enterier modern.

Lena Dunham house for sale
Lena Dunham house for sale
Lena Dunham house for sale

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...