Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brian Austin Green në një lidhje të re me Sharna Burgess

Brian Austin Green dhe Sharna Burgess nga “Dancing with the Stars” thuhet se janë në një lidhje dashurie për ‘që disa javë’.

Dyshja u fotografuan së bashku në aeroportin e Los Angeles gjatë fundjavës dhe tani disa burime raportojnë se janë më shumë se miq.

“Ata kanë filluar takimet bashkë dhe po kalojnë një kohë të mirë”, ka thënë burimi. “Ata aktualisht janë duke pushuar së bashku. Brian ishte i lumtur që u largua nga Los Angeles për disa ditë”.

Dhe çifti i ri padyshim dukej sikur kishin kimi ndërsa flirtonin të premten në aeroport.

Sharna, 35 vjeçe, ngacmoi se ishte në një lidhje të re kur po fliste me Us Weekly në fillim të këtij muaji.

“Nuk mund ta quaj lidhje akoma”, deklaroi ajo. “Do të ishte shumë argëtuese të gjeja fatin e jetës në mes të një pandemie”.

Brian në anën tjetër ka qenë në një ‘lojë’ që pas ndarjes nga Megan Fox, duke përmendur edhe romancat e tjera të dashurisë.

Ai kërkoi divorcin nga Megan në ‘Ditën e Falënderimeve’, ndërsa ndajnë tre fëmijë së bashku: Noah, shtatë vjeç, Bodhi, gjashtë vjeç dhe Journey, tri vjeç.

Postime të ngjashme

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice”

S.B.

“Zemra jote është e pastër”, Nicola Peltz uron 22-vjetorin e lindjes së Brooklyn Beckham

S.B.

Dhurata Dora josh me paraqitjen nga vaska: E dua verën

S.B.

Rita Ora shpërndan imazhe nga studio, derisa përgatitet për pjesën e dytë të mini-albumit “Bang”

S.B.

Pakujdesi i Bella Hadid ndaj flokëve, shihet duke u shëtitur në Paris

S.B.

“Goat”, albumi nga Fero shumë shpejt lansohet në treg

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...