Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Briko vjen me një baladë, i dedikohet misit që e ka braktisur

Reperi Briko së shpejti do të vjen me një projekt të ri.

Briko në “Reload” në RTV Dukagjini thotë se balada e re i dedikohet një vajze e cila e ka braktisur.

Reperi thotë se personi një fjalë ka qenë miss për të cilën thotë se e ka xhelozuar shumë për shkak se ai është detyruar të bashkëpunoj me modele e gjëra të ngjashme.

“Po shpresoj se Brenda javës mund të kthejë dhe i premtoj se nuk do të bëjë më probleme”, tha ai, përcjell Telegrafi.

Këngëtari ka pasur edhe një bashkëpunim me një këngëtare që quhet Alena për të cilin është komentuar shumë në rrjete sociale.

“Alena Bajrami po ashtu është nga Drenica por jeton në Austri. Ka qenë në një label me Melinda Ademin por që më pas është përjashtuar, për këtë arsye kanë pasur disa zënka me Melindën”, tregon më tej Briko.

Postime të ngjashme

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

Kida bëhet me flokë ngjyrë vishnje, rrëmben vëmendjen e fansave me ndryshimin drastik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...