Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Britanikut i erdhi një kartolinë nga një ‘fëmijë i panjohur’, gruaja ia shkatërroi laptopin dhe televizorin – u bë vonë kur e kuptoi se për çfarë bëhej fjalë

Një baba u akuzua për tradhti pasi ai mori një kartolinë për Ditën e Babait nga një fëmijë i panjohur një vjeçar.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë një përzierje në dërgesat nga kompania në internet e kartave Funky Pigeon që pa Darren Wilson, 52 vjeç, të merrte një shënim të personalizuar nga një foshnjë për të cilën ai nuk kishte idenë se ekzistonte.

Dhe partnerja e tij, 44, hapi zarfin dhe supozoi se Darren kishte një familje të dytë – sekrete.

Kështu, e mllefosur ajo ia shkatërroi TV-në, laptopin dhe telefonin e tij me tërbim përpara se të zbuloheshin rrethanat e vërteta të gabimit.

Darren, nga Londra, i cili tashmë ka gjashtë fëmijë, pritej të merrte një kartë nga vajza Darcy, 22 vjeçe.

Por në vend të kësaj mbërriti një kartolinë e zbukuruar me një fotografi të fytyrës së një fëmije të vogël, drejtuar atij, përcjell Telegrafi.

“Me të vërtetë më pëlqen të përqafoj ty, ti më bën të ndihem kaq e dashur! Shumë puthje dhe puthje. E gjithë dashuria ime Summer-Rae xxxxxxxx”.

Pasi hapi kartolinën, Kerry u përpoq të telefononte Darren në telefonin e tij të punës, por ai nuk u përgjigj kështu që ajo i theu gjërat e tij.

“Sigurisht që nuk është faji i saj – ajo është e dyshimtë sepse unë isha një djalë i keq 15 vjet më parë. Por unë kam ndryshuar tani”.

Pasi familja u ankua, Darren tha Funky Pigeon kanë rënë dakord t’i dërgojnë një kopje tjetër të kartolinës së tij origjinale dhe një rimbursim.

Postime të ngjashme

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

D V

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

Zbulohen për herë të parë sekretet e bërthamës së Marsit

D V

E pazakontë, babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq të bijën dhe princ Harryn për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...