Agjencia Zhurnal.mk

Britney Spears edhe gjatë pushimeve shfaqet me masa mbrojtëse

Britney Spears dhe i dashuri i saj, Sam Asghari, kaluan një ditë në plazh të hënën duke respektuar akoma rregullat ndaj COVID-19.

Këngëtarja e “Stronger” publikoi një sërë imazhesh nga aventura e tyre në det.

Spears, 38-vjeçe, tregoi figurën e bujshme trupore në një palë bikini në formë leopardi, ndërsa fiziku trupor i të dashurit të saj ishte në fokus gjatë shëtitjes së tyre përreth detit.

https://www.instagram.com/p/CBwg1LugGKK/?utm_source=ig_web_copy_link

Të dy po mbanin maskat për daljen e tyre si një masë paraprake gjatë pandemisë së coronavirusit.

“E gjitha çfarë ju nevojitet është dashuria dhe plazhi”, ka shkruar Spears përkrah imazheve të saj.

Ndërsa shumë prej tyre shijuan fotot e çiftit në plazh, shumë nga fansat kërkuan nga Britney për një këngë të saj të re.

Sidoqoftë, ylli i muzikës pop deri më tani nuk ka njoftuar fansat nëse është në përgatitje të ndonjë projekti muzikor.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...