Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Britney Spears këmbëngul se është mirë teksa u përgjigjet pyetjeve të fansave: Jam jashtëzakonisht e lumtur

Këngëtarja, 39 vjeçare, ndau një video të shkurtër për t’iu përgjigjur disa prej gjërave që fansat i kanë kërkuar asaj në rrjetet sociale.

Pyetja e parë kishte të bënte me vallëzimet e shpeshta që Spears poston, duke treguar se ndihet jashtëzakonisht mirë për sa kohë që përqëndrohet në atë pikë.

Ndër pyetjet tjera ishte ‘nëse jam mirë?’, po, jam plotësisht mirë, jam jashtëzakonisht e lumtur.

“Unë kam një shtëpi të bukur. Fëmijë të bukur dhe po bëj një pushim tani, po argëtohem”, u përgjigj ajo.

Fansat po ashtu kanë ndjekur nga afër çështjen e saj të konservatoritetit, e cila ka parë yllin që kërkon që babai i saj, Jamie Spears, të zëvendësohet.

Këngëtarja është nën urdhër që nga viti 2008, që do të thotë se nuk ka kontroll mbi vendimet e saj financiare dhe personale.

Britney nga ana tjetër po shijon lidhjen me Sam Asghari me të cilin aktualisht gjendet në Malibu.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...