Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Britney Spears tregon se qau për dy javë pasi pa dokumentarin dedikuar jetës dhe karrierës së saj

Ylli i muzikës pop, Britney Spears, ka bërë komentin e parë në lidhje me dokumentarin dedikuar jetës dhe veprës së saj.

Ajo ka treguar se ka qarë për dy për për dokumentarin, i cili u publikua pak javë më parë.

Framing Britney Spears, premiera e të cilit ishte në shkurt, shqyrtoi probleme të shumta të këngëtares përfshirë këtu shëndetin mendor, konservatorizmin që ka dominuar jetën dhe financat e saj për 13 vjet.

Këngëtarja më parë i është drejtuar dokumentarit në mënyrë indirekte por ka reaguar për herë të parë në rrjete sociale.

“Unë nuk e kam parë dokumentarin, por çfarë pashë pjesë pjesë, u turpërova nga ato që pashë”, tha ajo.

“Kam qarë për dy javë dhe akoma qaj ndonjëherë”.

39 vjeçarja bëri deklaratën së bashku me një video të saj duke kërcyer me këngën “Crazy” të Aerosmith, duke shtuar se ka nevojë për të kërcyer me muzikën e këngëtarit Steven Tyles çdo natë të jetës për të qenë më energjike.

“Jeta ime ka qenë gjithmonë shumë e spekuluar, e shikuar dhe e gjykuar – me të vërtetë tërë jetën time”, vazhdon ajo.

“Duhet shumë forcë për t’i besuar universit cenueshmërinë tënde të vërtetë, sepse unë gjithmonë jam gjykuar, fyer dhe turpëruar nga mediet, dhe jam akoma deri më sot”.

“Çdo ditë vallëzimi më sjell gëzim. Unë nuk jam këtu për të qenë perfekt. Unë jam këtu për të përcjellë mirësinë”.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...