Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brooklyn Beckham bën tatuazhin e pestë kushtuar Nicola Peltz

Brooklyn Beckham deri më tani ka qenë shumë aktiv në rrjete sociale.

Një pjesë e madhe e postimeve të tij kanë qenë me të fejuarën, Nicola Peltz, duke shpërndarë imazhe atraktive, shkruan Daily Star.

Por, përkundër mesazheve të dashurisë, modeli i njohur ka zgjedhur që të bëjë edhe një tatuazh tjetër kushtuar Peltz.

Kësaj radhe ai ka shkruar në shpinë një letër plot dashuri të modeles, të cilën ajo ia kishte dhuruar.

Duhet se Beckham e ka ndërmend që të mbulojë të gjithë trupin me tatuazhe kushtuar të fejuarës.

Ky cilësohet të jetë i pestë me radhë, derisa të njëjtit bukuroshja bionde i ndan edhe në profilin e saj.

Po ashtu, thuhet se dyshja kanë vendosur që të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë na vitin 2022.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...