Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brooklyn Beckham do të angazhohet në filmin e ri të Nicola Peltzit

Brooklyn Beckham, djali 22-vjeçar i çiftit të njohur të showbizit, Victoria dhe David Beckham, do të punojë në filmin “Lola James” që është projekti i ri filmik i të fejuarës së tij, Nicola Peltz. Ajo përveç si aktore, vjen edhe në rolin e regjisores së këtij projekti.

“Ata janë një çift shumë kreativ, kurse Brooklyn e ka një aftësi të jashtëzakonshme për t’i kap momentet e veçanta me aparatin e tij. Nicola do të jetë shumë e angazhuar rreth këtij filmi, dhe i fejuari i saj do të kujdeset që ta dokumentojë këtë aventurë të re për të”, citohet të ketë thënë një burim i afërt i dyshes, për gazetën “Sunday Mirror”.

Puna rreth filmit tashmë ka filluar dhe varësisht nga suksesi i tij, filmi mund ta ndihmojnë Nicolan, që është vajza e miliarderit amerikan Nelson Peltz, të shndërrohet në një person tejet të rëndësishëm në Hollywood.

Filmi “Lola James” e rrëfen historinë e një vëllai dhe motre, të cilët e gjejnë veten duke u përballur me krizat e drogës. Ende nuk ka datë të caktuar të lansimit të këtij projekti nëpër kinema.

Në lajme të tjera, Brooklyn dhe Nicola, thonë se janë të vendosur të sigurohen që dasma e tyre të jetë një ngjarje intime dhe familjare.

Çifti u fejua pas tetë muajsh lidhje, dhe deri më tani janë dashur ta shtyjnë dy herë dasmën e tyre, për shkak të pandemisë së vazhdueshme të koronavirusit.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...