Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brooklyn Beckham mbulon me duar gjoksin e Nicola Peltz, derisa imazhet bëhen virale në rrjet

Çifti i njohur, Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz, tashmë po shijojnë fejesën e tyre në maksimum.

Kështu, në një postim në rrjetin social Instagram, që të dy kanë marrë vëmendje të madhe, derisa imazhet e tyre u bënë virale, shkruan Daily Mail.

Kjo pasi në fotografitë e publikuara nga Beckham, ai shihet duke mbuluar gjoksin e Peltz, ndërsa kjo e fundit shfaqej topless.

Dyshja shiheshin se kishin dalë nga dushi, ndërsa që të kishin të vendosura flokët mbrapa kokës.

“Gjysma ime tjetër”, ka shkruar 21-vjeçari në përshkrim.

Ndërkohë, në planet e tyre të së ardhmesh parashikohet që të bëhet një dasmë madhështore në vitin 2022.

Një gjë të tillë fansat e palëve janë duke e cilësuar të ngutshëm, pasi duhet ta njohin njëri-tjetrin më mirë.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...