Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brooklyn Beckham me veshje plot stil gjatë shëtitjes në West Hollywood

Ai është duke u përgatitur që të kurorëzojë dashurinë e tij me martesë pas dy vitesh.

Bëhet fjalë për Brooklyn Beckham, i cili gjatë vitit që lamë pas u fejua me modelen Nicola Peltz, shkruan Daily Mail.

Që nga atëherë, dyshja janë parë shpesh në bashku në publik, përfshirë edhe në postimet në rrjete sociale.

Por, kësaj here të fundit, Brooklyn është parë i vetëm West Hollywood, teksa shihej duke shijuar një pije.

21-vjeçari sapo kishte mbaruar stërvitjet në palestër, ndërsa shihej duke dalë për një shëtitje të lirë.

Sikurse edhe në shumicën e rasteve, ai është parë me një veshje plot stil, duke mos harruar edhe maskën mbrojtëse.

Sidoqoftë kësaj, Beckham dhe Peltz po pretendojnë që të organizojnë një martesë të madhe në vitin 2022.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...