Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Brooklyn Beckham shfaq tatuazhin dedikuar të fejuarës, Nicola Peltz

Brooklyn Beckham i ka ofruar mundësinë fansave të tij të shohin tatuazhin e ri dedikuar të fejuarës.

21-vjeçari përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka ndarë një imazh, teksa në qafë shihej syri i Nicola Peltz, shkruan Daily Mail.

Ai shfaqet nga mbrapa, ndërsa përmes një rimeli po lyente buzët e bukuroshes bionde njëherësh aktores së njohur.

https://www.instagram.com/p/CF75qFnn3hS/?utm_source=ig_web_copy_link

Fansat menjëherë e vërejtën detajin, pasi tatuazhi ngjasonte shumë me syrin e Nicolas.

Ndërkaq, gjatë kësaj jave ata kanë ndarë imazhe nga më të ndryshmet, të shkëputura nga momentet e tyre të lumtura.

https://www.instagram.com/p/CFDg7cfHS-1/?utm_source=ig_web_copy_link

Dyshja u fejuan gjatë kësaj vere, tetë muaj pasi qëndruan së bashku në lidhje, ndërsa po planifikojnë edhe martesë.

Kurorëzimi i tyre flitet të jetë në vitin 2021, në një resort mjaft luksoz në Itali.

https://www.instagram.com/p/CDxBydeHB8x/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...