Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Brooklyn Nets prezantojnë Harden, pritet të debutojë ndaj Orlando Magic

ames Harden është prezantuar me fanellën e re tek Brooklyn Nets.

Basketbollisti amerikan u transferua tek Nets pas tetë viteve qëndrim tek Huston Rockets, ai pritet të debutojë nesër në orën 6:00 në kohën tonë, transmeton lajmi.net.

Situata e Harden me Rockets erdhi në fundin e marrëdhënieve të martën pas një humbje ndaj Los Angeles Lakers kur ai deklaroi se ekipi nuk ishte mjaft i mirë për të fituar një titull. Dhe nuk zgjati shumë, ditën e enjte ai ishte në Brooklyn.

Harden shquhet si njëri nga basketbollistët më të mirë të kohës moderne

Postime të ngjashme

Guardiola konfirmon transferimin e Garcias tek Barça

Z H

LA Lakers mposhtin Golden State Warriors me rezultat të thellë

Z H

Pioli: Fitore e rëndësishme pas dy javëve të vështira

Z H

Vazquez ultimatum Realit

Z H

Shkarkimi i Mourinhos, mund t’i kushtojë 35 milionë euro Tottenhamit

Z H

Edmond Zefi e fut në gjumë edhe boshnjakun Dananovic

A.S.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...