Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bruce Willis injoron udhëzimet e qeverisë rreth COVID-19, fotografohet pa maskë në një shëtitje në Los Angeles

Ai është një nga personazhet kryesore të Hollywood-it me një karrierë që zgjat për më shumë se 40 vjet.

Dhe Bruce Willis duket se i ka injoruar udhëzimet e qeverisë, ndërsa u shfaq pa maske gjatë një shëtitje në Los Angeles të hënën.

Aktori, 65 vjeçar, zgjodhi një veshje të thjeshtë për shëtitjen, përfshirë këtu udhëzimet e Kalifornisë që njerëzit duhet t’i respektojnë masat kur dalin jashtë shtëpisë së tyre.

Ylli i filmit kishte të veshur një triko me vija, e një xhaketë lëkurë me xhinse blu.

Bruce gjithashtu mbante një kapele të zezë dhe një palë atletë të ngjashme pasi dukej se ishte i vetëm në shëtitje.

Maskat ndërkohë kërkohen të mbahen në Kaliforni, e po ashtu njerëzit mund të zgjedhin të mos i mbajnë për sa kohë që janë të paktën gjashtë metra larg nga të tjerët.

Paraqitja e Bruce vjen pasi ndau një foto të rrallë së bashku me gruan e tij, Emma, 42 vjeçe dhe dy vajzat Evelyn, gjashtë vjeçe dhe Mabel, tetë, gjatë Krishtlindjeve.

Ylli i “Die Hard” ka qenë i martuar më parë me Demi Moore, nga viti 1987 deri në 2000.

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...