Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bruna Smulja paralajmëron dy projekte, enigmë emri i duetit

“Dy projekte të reja së shpejti , 1 solo, 2 bashkëpunim. Ndonjë mendim se me kë do jetë bashkëpunimi i rradhës keni?”. Ky është statusi i këngëtarës Bruna Smulja që na bëri shumë kurioz për të menduar se me cilin artist ka zgjedhur të bashkëpunojë këtë herë. Kujtojmë se këngëtarja atraktive dhe simpatike ka rezultuar mjaft e suksesshme me duete edhe më herët. Ajo rikthehet me dy këngë të cilën njërën do të jetë me bashkëpunim e tjetra solo. Bruna ka 2 vite që s’ka sjellë këngë të re me klip në treg, por pa harruar kolazhin e bukur në gushtin e kaluar me hitet verore, e tani pritja e të gjithëve është më e madhe. E neve ngacmohemi ende e mendojmë se cili do të jetë artisti në duetin e ardhshëm, një siguri e kemi se e bukura Bruna nuk do të gabojë në zgjedhjen e saj duke pritur një hit të rradhës.

Postime të ngjashme

Dhurata Dora sjell pamje të mrekullueshme nga pushimet

S.B.

Rihanna e gatshme për stinën e pranverës me të brendshmet shumë-ngjyrëshe

S.B.

Enca shpërndan imazhe nga klipi i këngës së re, në fokus gjoksi i formësuar

S.B.

Noizy paralajmëron lansimin e albumit të ri

S.B.

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

S.B.

Ndahen “Golden Globes”, ja filmat që triumfuan këtë vit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...