Bruno fotografohet me këngëtaren më të dashur kosovare

Konkurrenti i “Përputhen 3”, Bruno Shemsho, është një ndër më të komentuarit në mediat rozë

Bruno është edhe shumë i pëlqyer nga femrat e këtij programi, teksa nuk heziton të ndaj me ndjekësit edhe imazhe të shumta ku bëhen lajm menjëherë, shkruan GazetaBlic.Së fundi, ai është fotografuar bashkë me këngëtaren kosovare Kidën dhe këtë imazh e ka postuat në ‘Instastory’.

Ndryshe, Bruno edhe më parë ishte pjesë e videoklipeve por famën më të madhe e mori në “Për’puthen”.

Related posts

Geti dhe Marina konfirmojnë se do të bëhen prindër

Redaksia

Justin Bieber reklamon produktin e ri të markës ‘Balenciaga’

D V

Hailey Bieber mohon kategorikisht thashethemet se Justin nuk e trajton mirë atë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More