Bujar Osmani jep lajmin e madh!

Shkup, 6 tetor – Bashkimi Evropian do të ndihmojë Agjendën e Gjelbër në Ballkanin Perëndimor. 29 miliardë euro do të ndahen për realizimin e Agjendës së Gjelbër. Lajmin e ka bërë të ditur Bujar Osmani, i pari i diplomacisë së vendit.

 

“Ekskluzive: Bashkimin evropian sapo konfirmoi paketën prej 29 miliardë euro për Ballkanin perëndimor për 7 vitet e ardhshme për realizimin e AGJENDËS SË GJELBËR. Agjenda e blertë tani me mbështetje financiare serioze për realizimin e gjitha projekteve të parapara. #njëhapparakohës ”, ka shkruar në facebook Osmani.

Related posts

Zv/ministri i Drejtësisë, Nuhiu: Presim takime të dyta zyrtare me Bullgarinë

R Zh

VMRO-DPMNE kërkon nga LSDM-ja dhe BDI-ja të mos kërkojnë ndryshim të tekstit të rezolutës

Z H

Digjen pyjet e Kopanicës së Shkupit (Foto)

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More