Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bunjamin Çajani publikon ‘Një kafe me dashni’ (Video)

‘Një kafe me dashni’ është publikuar nga këngëtari Bunjamin Çajani i cili vjen këtë fundvit me një projekt të ri të cilin e ka punuar në bashkëpunim me Jeton Rahmanin për tekst dhe muzikë si dhe video të realizuar nga Betim Berisha. Për të ndjekur projektin më të ri të 25 vjeçarit klikoni në vazhdim:

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...