Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Burri godet adoleshenten në urban pasi nuk kishte vendosur maskën

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur në një autobus në Moxely. Nga pamjet e publikuara në rrjete sociale  shihet momenti tronditës kur një pasagjer godet një vajzë 16 vjeçare pasi ajo nuk kishte vendosur maskën.

Në fillim pasagjeri me bashkëshorten e tij filluan të bënin debat me vajzën për mos mbajtjen e maskës në mes të pandemisë së Covidit, dhe më pas burri u çua dhe e goditi.

Të tre pasagjerët vazhdojnë të debatojnë me njëri-tjetrin dhe burri thotë se vajza ka më shumë mundësi të vrasë njerëz duke mos vendosur maskë.

Në momentin kur pasagjeri dhunoi vajzën një tjetër udhëtar u detyrua të ndërhynte dhe goditi burrin.

Postime të ngjashme

Harris në Bruksel: Së bashku ta forcojmë demokracinë në botë

Dafina Vidishiqi

Hungaria miraton ligjin që ndalon përmbajtjen LGBT për të miturit

Dafina Vidishiqi

Pas pushtimit nga minjtë dhe përmbytjet, Australia “zaptohet” edhe nga rrjetat e merimangave

Dafina Vidishiqi

Bërthama e Tokës po bëhet më e trashë nga njëra anë, dhe shkencëtarët nuk e dinë pse

Dafina Vidishiqi

Kalon 600,000 numri i viktimave nga Coronavirusi në ShBA

Dafina Vidishiqi

Biden arrin në Gjenevë për takim me Putinin

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...