“Burri ka hequr dorë” nga pozat provokuese në plazh, kush ia bën Ledina Çelos këto fotografi kaq të bukura?

Këngëtarja Ledina Çelo prej vitesh jeton në Gjermani, por shpesh kthehet dhe në Shqipëri për të kaluar pushimet. Ajo ka dy fëmijë, një djal me emrin Erlis dhe një vajzë me emrin Perianna.

 

E ftuar në një intervistë në emisionin “ Pushime on top” Leinda ka zbuluar detaje të ndryshme nga jeta e saj, dhe një prej tyre është dhe se kush ia bën fotografitë e saj ku shfaqet më në formë se kurrë.

https://www.instagram.com/p/CRvi22gJCxS/?utm_source=ig_web_copy_link

“Burri njëherë ka hequr dorë. Tani m’u rrit edhe goca. Dje madje i thashë ‘mami do më bësh një foto se do të jap një çokollatë. Sa i dhashë një çokollatë, uuuhh tha, të bëj dhjetë”, tha ajo.

https://www.instagram.com/p/CRo4ibhJdfK/?utm_source=ig_web_copy_link

Ledina rrëfeu gjithashtu se gjatë pandemisë nuk është zënë në asnjë moment me bashkëshortin, duke konfirmuar që romanca e tyre shkon më mirë se kurrë.

https://www.instagram.com/p/CPSZEh8p2bs/?utm_source=ig_web_copy_link

Sa e tmerrshme është kur njeriu mërzitet me budallallëqe. Sa e rëndësishme është që të kënaqesh me një telefonatë me miqtë e tu, me një njeri që e do shumë, me vëllezërit, me miqtë, me shoqen e fëmijërisë, me familjen. Por edhe me bashkëshortin që zihesh kot, ndonjëherë për gjëra koti fare. Gjatë pandemisë nuk jemi zënë fare, përkundrazi, pati një ndjesi tjetër.”

Related posts

Kejvina ndan imazhe me dukje elegante nga pushimet në Turqi

D V

Idris Elba zbulon se ai i tha gruas së tij të ‘largohej’ nëse ajo nuk mund të duronte ‘zemërimet e tij masive’

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com