Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Burri nga Peja raporton në Polici se babai dhe vëllai i gruas deshën ta vrasin

Një burrë nga Peja ka raportuar në Polici se babai dhe vëllai i bashkëshortes së tij kishin tentuar ta vrasin në dhjetor të vitit 2017.

Sipas Policisë, kjo kishte ndodhur shkaku i një mosmarrëveshje.

“Rr. UÇK-së, Pejë dhjetor 2017-NN. Me 11.06.2021 viktima mashkull kosovar ka raportuar se në dhjetor 2017, pas një mosmarrëveshje, dy të dyshuarit babai dhe vëllai i bashkëshortes së tij, të dyshuarit meshkuj kosovarë, kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij derisa ka qenë në veturë. Si pasojë, i nijeti kishte pësuar lëndime trupore dhe i ishte dëmtuar vetura (sipas deklaratës së tij). Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Arrestohet 31-vjeçarja në Shqipëri, përfitoi 16 mijë euro nga mashtrimi në Instagram

D V

Ferrari me shpejtësi prej 231 km/h, arrestohet polaku me patentë false në Fier

D V

Detaje nga aksioni policor në Hasanbeg: 12 të arrestuar, kërkohen edhe tre persona

D V

Gjendet trupi i një burri të vdekur në afërsi të Zhirovnicës

Z H

Dhunoi të miturën në motel, arrestohet i dyshuari nga Kllokoti

D V

Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...