Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Burri shkon në dasmë me 6 gra shtatzëna, pohon se të gjithë fëmijët janë të tijtë

Zhurnal Ads

Një burrë nigerian i habiti të gjithë, pasi u paraqit në një dasmë me gjashtë gra shtatzëna në krah, ndërsa pretendon se është babai i të gjitha foshnjave.

Mike Eze-Nwalie Nwogu “vodhi” të gjithë shfaqjen, ndërsa fotoja e tij me gjashtë gratë shtatzëna u bë virale.

Ai ka reaguar me një shënim në Twitter më vonë, ndërsa shkruan: Asnjë hile, ne thjeshtë po jetojmë jetën tonë më të mirë”.

Eze-Nwalie Nwogu është i njohur si një donzhuan në Nigeri, ndërsa është treguar gjithnjë i hapur për marrëdhëniet e tij me femrat, edhe pse ka deklaruar se do të martohet vitin që vjen.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Studiuesit kinezë dhe gjermanë gjejnë terapi bimore për të moderuar Covid-19

B M

E lë nipin që të rrëzohet për ta shpëtuar gotën me shampanjë, kritikohet ashpër veprimi i kësaj gjyshe

admin

14 vjeçari vodhi makinën e të atit për tu larguar me të dashurën e tij – u gjetën 2 mijë kilometra larg

S.B.

Njihuni me peshëngritësen 7-vjeçare, kanadezja thotë se ngritja e 80 kilogramëve nuk është ndonjë problem për të

S.B.

22-vjeçarja sllovene kishte prerë dorën me sharrë për 1 milion euro dëmshpërblim, zbulohet se mashtroi

admin

Unaza e Elvis Presley del në ankand për 500 mijë dollarë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...