Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Burri sulmon fizikisht gruan në Prishtinë

Një person është arrestuar i cili pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Sipas raportit të policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 04:45, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa gjatë trajtimit të rasti është gjetur dhe konfiskuar një armë pistoletë dhe një karikator me pesë fishekë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, viktimën femër  kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa gjatë trajtimit të rastit është gjetur dhe konfiskuar një armë pistoletë dhe një karikator me pesë fishekë. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Arrestohet një diler nga Shkupi

S.B.

Një grua u lëndua rëndë në një aksident në Gostivar

S.B.

Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata merr të pandehur 93 persona

S.B.

Gjobiten 154 vozitës në Shkup, 28 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohen dy persona në Durrës, në kërkim për mashtrim dhe kultivim narkotikësh

S.B.

Rrëfimi i endacakut: Killeri i Behar Sofisë erdhi mori biçikletën poshtë urës së Lanës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...