Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Burri tregon si i dënon tre gratë e tij kur e mërzisin!

Poligamia është një praktikë martesore e cila është më e përhapur në vende të caktuara të Afrikës Nën-Sahariane, mirëpo ka edhe raste kur ndodhin edhe në vende perëndimore që kanë besim katolik ose ortodoks.

Ivan Sukhov, i cili është rus dhe i besimit ortodoks ka tre gra dhe nëse ato e bezdisin i dënon duke u thënë se nuk do të kryejë marrëdhënie me të për një muaj rresht.

Ai dëshiron që të ketë gjithësej 50 fëmijë dhe tregon se me të gjitha gratë e tij shkon shumë mirë.

Deri më tani ai ka 10 fëmijë dhe ndihma nga shteti rus nuk i mohohet.

Postime të ngjashme

Nga fillimi i pandemisë së coronavirusit, në Brazil kanë humbur jetën 500.000 njerëz

D V

Derisa po hapnin bunarin gjetën një safir në Shri Lankë, më të madhin në botë – vlera e tij është rreth 100 milionë dollarë dhe peshon 510 kilogramë

D V

SHBA kundërshton thirrjen e OBSH-së për të pezulluar vaksinimin

D V

Eksperti francez: Dalja e virusit nga laboratori i Wuhan-it, plotësisht e pamundur

Z H

Numri i rasteve globalisht nga coronavirusi shkon mbi 200 milionë

D V

Vërshimet mund të rrezikojnë më shumë miliona njerëz

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...