Burri ushtron dhunë fizike ndaj gruas dhe dy djemve të tij, në Fushë Kosovë

Një burrë në Fushë Kosovë u arrestua nga policia, pasi kishte sulmuar fizikisht gruan dhe dy djemtë e tij.

 

Në raportin 24 orësh të publikuar nga Policia e Kosovës thuhet që në familje kishte pasur mosmarrëveshje dhe si rezultat i saj pastaj kishte ardhur deri te sulmi fizik.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në mes të dy djemve të saj, i dyshuari e ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar.” , thuhet në raportin e Policisë .

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:00.  E sipas policisë pasi palët janë intervistuar, rasti me vendim të prokurorit, vazhdon me procedurë  të rregullt.

Related posts

Dhuna në familje- Prokuroria e Gjakovës ka ngritur 71 aktakuza

D V

MPB: 161 kundërvajtje rrugore në SHBA, 35 për vozitje të shpejtë, 16 pa patentë shoferi

D V

Në Shkup dje 178 kundërvajtje – 94 për ngasje të shpejtë, 21 për mospasje të patent shoferit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More