Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Burri vetëhidhet nga kati i 17-të dhe ze poshtë foshnjen 5 muajsh

Një foshnje 5-muajshe, i seksit mashkull, humbi jetën teksa një burrë që u hodh nga kati i 17-të e zuri poshtë.

Incidenti i tmerrshëm ndodhi të enjten në qytetin jug-perëndimor të Rusisë, Voronezh dhe u kap nga një kamerë sigurie në rrugë.

Pamjet tregojnë një nënë që shtyn karrocën me fëmijën e saj përgjatë një trotuari pranë një blloku apartamenti, ndërsa më pas mbi të bie edhe burri.

Pamjet tregojnë nënën e tmerruar që vrapon drejt fëmijës së saj ndërsa burri mbetet i palëvizur, i mbuluar nga gjaku.

Gruaja e dëshpëruar shihet duke ngritur foshnjën dhe duke e mbajtur atë në duar ndërsa qan për ndihmë.

Sipas policisë, burri vdiq menjëherë ndërsa foshnja ndërroi jetë në ambulancë.

Postime të ngjashme

Pashinyan merr sërish mandatin për krijimin e qeverisë së re

D V

Gjermania lejon një dozë përforcuese të vaksinës kundër COVID-19

D V

Situatë e rëndë me zjarret në Greqi

D V

Miliona evropianë nuk kanë para për pushime verore

D V

Roja i kampit nazist do të dalë para gjykatës në Gjermani

D V

Mbi 60 milionë të infektuar me koronavirus në Evropë, thotë OBSH

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...