Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Buta lanson mini-albumin “Babyega” në Spotify

Rep-artisti i njohur, Buta, është shumë unik sa i përket projekteve të tij muzikore.

Ai që në paraqitjen e tij në skenën muzikore ka dëshmuar se është i veçantë, duke e mbrojtur këtë me vite të tëra.

Sidoqoftë kësaj, projektet e tij janë mjaft të shpeshta, derisa në një postim në Instagram ai ka surprizuar fansat.

Buta ka bërë të ditur se tashmë ka lansuar mini-albumin e radhës të titulluar “Babyega”, në platformën digjitale Spotify.

“Nuk e di”, “Pauza”, “Policinë”, “Rrjeti” dhe “Testom” janë këngët që ai i ka bërë së bashku që fansat e tij t’i dëgjojnë.

Ndërkohë, kujtojmë se kënga “Policinë” ka ardhur ditë më pare edhe me klip, duke u pëlqyer nga admiruesit e muzikës së reperit.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...