Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Buta sjell këngën e re “Policinë”

Rap-artisti shqiptar, Buta, ka lansuar një tjetër projekt të ri muzikor.

“Policinë” mban titullin kënga e radhës e tij, të cilën e shoqëroi me një videoklip bardh e zi.

Për producimin e këngës është përkujdesur Art Behluli në bashkëpunim me Qendrim Behlulin.

Projekti ndërkaq është mjaft i veçantë e po ashtu me një temë të trajtuar në mënyrën më të mirë nga vet reperi.

Kjo tashmë gjendet e disponueshme në kanalin e Butës në YouTube.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...