Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Butrint Imeri me maskë “Louis Vuitton”, e cila kap vlerën e 200 eurove

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri, shquhet për paraqitjet e tij unike dhe me stil.

E për t’u dukur gjithnjë në modë, këngëtari duket se ndjek me shumë interes trendët më të fundit dhe nuk kursehet për veshjet e tij.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, Imeri ka pozuar pranë bregdetit me një maskë të markës “Louis Vuitton”, e cila ka një çmim të konsiderueshëm.

Kjo maskë prej lëkure ngjyrë kafe, me hije të zeza, dhe me detaje të markës, ka vlerë prej rreth 243 dollarëve, që përkthyer në euro i bien rreth 204.

Mirëpo në faqen zyrtare të shitjeve, maska në fjalë tashmë ka një çmim të zbritur prej 74 dollarëve, apo 62 eurove.

Mesa duket, këngëtari i njohur nuk kursehet aspak për paraqitjet e tij luksoze, duke shpenzuar edhe deri në aksesorët më të vegjël.

Butrinti shquhet për jetën e tij luksoze që bën, të cilën shpesh e pasqyron edhe në klipet e tij.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...