Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Këngëtari ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Dujëm”, mban titulli kënga më e re e Butrintit të ciklën e ka realizuar me videoklip.

Ai publikoi një postim në faqen e tij zyrtare në Instagram derisa njoftoi se tashmë e ka lansuar projektin e ri muzikor.

“OUT NOW 🔥🔥🔥 DUJEM”, shkroi këngëtari në përshkrimin e postimit derisa mori komente të shumta pozitive nga miqtë dhe fansat.

Ndryshe, ky është projekti i parë muzikor i Butrint Imerit për këtë vit.

Postime të ngjashme

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

D V

Një tjetër lidhje jashtë “Për’puthen”! Ana Lleshi në një marrëdhënie me ish-konkurrentin

D V

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për J.Lo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...