Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Buzëqesh Milani, ky është vendimi i Calhanoglut

Calhanoglu në bisedime me Milanin.

Çështja e Hakan Calhanoglu padyshim që është ajo që po e preokupon më së shumti skuadrën e Milanit tash e disa muaj pasi ai është futbollisti i tyre kryesor në mesfushë.

Mirëpo tashmë gjërat duket se po marrin një kahje të duhur pasi mesfushori turk ka filluar bisedimet me drejtuesit e skuadrës së Milanit dhe rinovimi duket më afër se kurrë më parë.

Calhanoglu është njëri prej asistuesve më të mirë në Serie A dhe gjatë 4 sezoneve të tij tek Milan ai ka realizuar më së paku 5 asistime në sezon.

Postime të ngjashme

Martohen dy gjyqtarët e famshëm, Howard Webb dhe Bibiana Steinhaus

Z H

Edhe pse pa faj, Ibrahimoviç shpëton vetëm me 1 ndeshje mos lojë

Z H

Ramos rezulton pozitiv ndaj Covid

Z H

NBA/ Curry parakalon legjendën Chamberlain, bien Lakers

Z H

Man Utd dhe Juventus konsiderojnë shkëmbimin Pogba – Ronaldo

Z H

Mbrojtësi i Bajernit beson në përmbysje të rezultatit në Paris

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...