Çair / Grabitet barnatorja, vdes pronari nga stresi

Shkup, 22 shtator – Sonte në lagjen Çair të Shkupit në rrugën “Xhon Kenedi” hajnat kanë plaçkitur një barnatore, ku më pas pronari nga stresi ka ndërruar jetë.

 

Policia ka informuar për incidentin duke njoftuar se grabitja ka ndodhur sonte.

“Në orën 20:40 është denoncuar se në barnatore në rrugën Xhon Kenedi, një person nën kërcënimin e armës nga e punësuara ka marrë paratë. Njëzet minuta më vonë në barnatoren ka ardhur pronari A.S (40), të cilit, sipas denoncimit i është përkeqësuar gjendja. Për kohë të shkurt ka ardhur Ndihma e Shpejtë, dhe me makinë është dërguar tek Nënë Tereza, reparti i Kardiologjisë, ku nga ana e mjekut është konstatuar vdekja”, kanë thënë nga policia për TV SHENJA.

Related posts

ESHS: Prej nesër qytetarët do të mund të regjistrohen në disa lokacione në komunën e tyre

D V

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

D V

Holanda dhe Suedia me masa të lehtësuara për hyrjen e qytetarëve të vaksinuar të Maqedonisë së Veriut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More