Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cameron Diaz flet për rikthimin në aktrim: Kurrë mos thuaj kurrë

Zhurnal Ads

Cameron Diaz u largua nga qendra e vëmendjes pas rolit të saj të fundit në vitin 2014, por ajo nuk ka përjashtuar një rikthim.

Aktorja, 48 vjeçare, për herë të fundit luajti në filmin “Annie” përkrah Jamie Foxx dhe Rose Byrne.

Që atëherë, fokusi kryesor i Diaz ishte martesa e saj me Benji Madden dhe amësia.

Në vitin 2019 ajo u bë nënë e vajzës Raddix, të cilën e përshkroi si ‘momenti më i lumtur i jetës së saj’.

Duke folur haptazi në një intervistë të fundit me Naomi Campbell, aktorja e “Charlie’s Angels” tha ‘kurrë mos i thuaj kurrë’ kthimit në aktrim.

“Do të kthehem dhe njerëzit do të jenë si: “Ka një aktore të re njëherësh më të vjetër në skenë”, bëri shaka Diaz në “No Filter” të Campbell në kanalin YouTube.

Ylli i “The Mask” shtoi: “Kurrë nuk duhet të thuash kurrë”.

https://youtu.be/rqAqLC55WRg

Diaz është e njohur për paraqitjet e saj në filmat: “My Best Friend’s Wedding”, “There’s Something About Mary” dhe “Vanilla Sky”, etj.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

West pranon humbjen, paralajmëron kandidaturën në zgjedhjet e ardhshme

Z H

Shkoi në një udhëtim pune, por kurrë nuk iu kthye më Phil Collinsit: Ajo u kurorëzua me dikë tjetër

admin

Mads Mikkelsen mund ta zëvendësojë Johnny Deppin në filmin “Fantastic Beasts 3”

S.B.

Fansat kundër Eva Longoria-s pas deklaratës për gratë me ngjyrë

S.B.

Scarlett Johansson kurorëzoi me martesë romancën me Colin Jost

S.B.

Kështu ia uron ditëlindjen Rita Ora tezes së saj

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...