Agjencia Zhurnal.mk

Capital T: 200 ditë i boni 1 milion, unë jam në proces të tjetrës

Capital T është ndër artistët më aktiv në estradën shqiptare.

Capital T nuk ka ndërmend të ndalet së sjelluri projekte të reja, ai njofton se tashmë ka filluar punën për këngën e re, shkruan lajmi.net. Një ditë më parë reperi prishtinas lansoi ‘remake-un’ ‘200 ditë’ këngë kjo e cila po del të jetë e suksesshme, brenda një ore ka grumbulluar hiç më pak se një milion klikime.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Trimi gëzon suksesin e ‘200 ditë’ duke thënë “200 dite i boni 1 milion une veq jom n’proces t’tjetres” ku dhe paralajmëron projektin e ri.

https://www.instagram.com/p/Bxs2SUxheJG/?utm_source=ig_embed

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...