Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Capital T cilëson Eni Koçin si këngëtaren më pak të talentuar si dhe bashkëpunimin më të dobët të karrierës

Zhurnal Ads

Ai është njëri prej reperëve më të admiruar në estradë.

Fjala është për Trim Ademin apo siç njihet me emrin e artit Capital T, i cili gjatë karrierës së tij ka realizuar bashkëpunime të shumta me një sërë artistësh shqiptarë.

I njëjti mbrëmjen e së shtunës ka qenë i ftuar në “Shiko kush Luan”, teksa në njërën prej sfidave u përgjigj në disa nga pyetjet dedikuar jetës dhe karrierës së tij.

Përballë artistit qëndronte tabela me fotografitë e shumë prej kolegëve me të cilët ai ka bashkëpunuar.

Një nga pyetjet drejtuar tij ishte: “Cilin nga bashkëpunimet e konsideron si më të keqin e karrierës tënde?”, pa u menduar fare, Capital T ka shënjestruar Eni Koçin.

Më pas, u pyet se cili prej kolegëve ishte më pak i talentuari sipas mendimit të tij.

I njëjti goditi sërish foton e Enit duke lënë të kuptohet se raportet e tyre nuk janë edhe aq të mira.

https://www.instagram.com/p/CGufnyLhBGY/?utm_source=ig_web_copy_link

Pavarësisht kësaj, Capital T tregoi se kjo u bë për lojë dhe se nuk ka problem me asnjë këngëtar të skenës shqiptare.

Eni Koçi ft. Capital T – Diva

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rihanna shfaqet plot stil, ndërsa xhiron klipin e ri në Los Angeles

S.B.

“Flame”, kënga e re e Rita Orës lansohet në fund të muajit

S.B.

Tayna shpenzon 12 mijë euro në një veshje ditore

S.B.

Zbulohet partneri i Shkurte Gashit?

S.B.

Samanta Karavella rikthen vëmendjen me stil flokësh të viteve ‘70

S.B.

Rita Ora shkon në Bullgari pas shkeljes së rregullave të karantinës në Britani të Madhe

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...